Arendaja

Metro Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendusettevõte, mis tegutseb alates 2004 aastast. Selle aja jooksul oleme kogenud nii kinnisvara hindade mitmekordistumist (2005-2007) kui turu järsku kukkumist (2008-2009). Pärast kriisist väljumist oleme Tallinnas ja Riias rajanud ning klientidele üle andnud ligi 50 000 m2 kortereid, büroosid ja kaubanduspindu. Tallinnas oleme viimastel aastatel rajanud enam kui 400 uut korterit, olles sellega üks suurimaid turuosalisi kohalikul uute korterite arenduse- ja müügiturul.

Metro Capital on aasta-aastalt vähendanud välistelt investoritelt kaasatavat kapitali ning arendusprojekte finantseerime koostöös pikaajaliste partneritega, kelle finantsvõimekus ning stressitaluvus lubab eeldada projektide edukat lõpuniviimist ka turbulentses majanduskeskkonnas. Seetõttu ei pea meie kliendid muretsema uute majade tähtaegse valmimise ega hilisemate garantiitööde pärast.

Meie missioon on luua elukeskkondi, mille väärtus püsib üle põlvkondade.Sellest lähtume nii uusi projekte soetades kui ka uusi elukeskkondi projekteerides ja ehitades. Just seetõttu on meie jaoks oluline investeerida taastuvenergia kasutamisse aina suuremas mahus ning luua uute kodude juurde võimalusi tervisespordiks ja vaba aja veetmiseks. Need on väärtused, mida meie kliendid hindavad ja mida me kindlasti ka edaspidi hoiame.

Oma tegevuses oleme keskendunud unikaalsetele asukohtadele, mis on väljakutsuvad nii arendajale, arhitektidele kui ka inseneridele (Metro Plaza, Pirita Rannahoone, Meerhofi Kvartal, Tivoli elurajoon). Meie eesmärk on olla pidevas arengus ning luua elu- ja töökeskkondi, kus inimestel on hea olla. Metro Capitali 20-liikmeline meeskond Tallinnas ja Riias töötab ja õpib selleks, et iga uus projekt oleks eelmisest parem.