Väärtused

 

Hinnatud asukoht

Meerhof 2.0 paikneb Tallinna ühes ainulaadseimas asukohas, kõrgelt hinnatud piirkonnas kesklinna ja Pirita vahelisel alal. Siin saad nautida Kadriorule omast romantikat ja rahulikkust teadmisega, et vajadusel võtab kesklinna jõudmine vaid loetud minutid.

Kodu keset võimalusi

Sinu tulevase kodu ees lookleb imeline Pirita tee promenaad, kus saad perega jalutada, tervisespordiga tegeleda või lihtsalt lummavaid vaateid nautida. Kõigest jalutuskäigu kaugusele jäävad Pirita rand ja jahtklubi, Lauluväljak, Kadrioru park, Presidendi residents, KUMU, restoranid Tuljak ja Mon Repos, Kadrioru kohvik jpm.See on elupaik, mis soosib ajaveetmist nii toas, majahoovis kui ka lähinaabruses. Meerhof 2.0 ei ole lihtsalt hoone, see on elustiil.

 

Energiatõhus

Meerhof 2.0 on B-energiaklassi maja. Hoone moodsad lahendused aitavad sul investeerida targalt ja säästa keskkonda. Kogu maja on madalenergiahoone, kus korterite aasta keskmised kütte- ja elektrikulud jäävad prognoositavalt alla 1€ ruutmeetri kohta.

Soojus ja energia

Sinu korterit soojendab mugav vesipõrandaküte. Kogu majale vajalik soojusenergia toodetakse ühistule kuuluvas gaasikatlamajas.

Lokaalset energiatootmist toetavad kütte, ventilatsiooni ja jahutuse mobiilne juhtimisvõimalus. Hoonet katusel paikneb päikeselektrijaam.

Aknad ja valgus

Paremate vaadete ja valgemate ruumide nimel ehitame välisfassaadi klaaspinna nii laiaks kui võimalik, laskmata sealjuures tekkida soovimatul energiakaol.

Kolmekihilise selektiivklaasiga pakettaknad vähendavad soojuskadu kuni 30% ning tagavad suvisel perioodil väiksemad jahutuskulud.

Tutvu ka hoone ehitusinfoga.

  

Püsiv meelerahu

Meerhof 2.0 turvasüsteemid kindlustavad selle, et majja pääsevad ainult kutsutud külalised. Hoone ja parkimiskorruse üldsissepääsudes on videovalvesüsteemid, trepikodade sissepääsudes videofonosüsteemid.

Sisenedes hoonesse uksekaardi abil peaukse või parkla kaudu, saabub lift sulle automaatselt kohale. Nii ei pea sa koridoris või parklas ootama.

Maja garaaž avaneb sõiduki numbrituvastussüsteemi või puldi abil. Väljapääs võimaldatakse autole automaatse kaaluanduri abil.

Kõigil Meerhof 2.0 korteritel on valvesignalisatsiooni valmidus.

 

Nutikas mugavus

Targalt juhitud elu

Kõikidesse Meerhof 2.0 hoone korteritesse on integreeritud targa maja lahendus. Selle abil saad juhtida tubade kütet, jahutust ja ventilatsiooni ning jälgida kütte-, vee- ning elektritarbimist otse oma nutiseadmelt.

Maja voolu-, kütte- ja veearvestid töötavad kauglugemisega. Nii ei pea sa näitude esitamisega igakuiselt tegelema. Selle asemel saad hoopis naabriga hoovis tennist mängida või Meerhof 2.0 griinil oma golfilööki treenida.

Rahu loov helikindlus

Meerhof 2.0 eluruumid on erakordselt vaiksed. Kuigi elad korteris, kingime sulle eramajale omase privaatsuse.Hoone seinte helipidavus ületab nõutud standardit. Loe Meerhof 2.0-i heliisolatsiooni kohta lähemalt siit.

Ruum, mis töötab sinu heaks

Erilise heaolutunde saavutamiseks arvestasime Meerhof 2.0 korteriplaneeringute puhul ka feng shui põhimõtetega.

Disainides kodu feng shui filosoofia järgi, on võimalik:

  • ära hoida nii mõnigi tervisehäda
  • luua õnnelikke suhteid
  • arendada edukaid ettevõtmisi
Feng shui ülesanne on õppida tundma meid ümbritseva ruumi energia omadusi ja panna need enda heaks tööle. Selle saavutamiseks kuulusid Meerhof 2.0 projekteerimismeekonda ka tunnustatud feng shui eksperdid Janno ja Siret Seeder.Vaata Meerhof 2.0 asukohta aadressil Pirita tee 20a.