×

Päikeseenergia Tootmine

Täna
4 kWh
Jooksev kuu
0.34 MWh
Kokku
252.73 MWh

Välditud CO2

Täna
4 kg
Jooksev kuu
0.31 tonni
Kokku
232.52 tonni

Toodetud päikeseenergia


Metro Capitali arendatud hooned on energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja ökonoomsed.

Oleme tootnud
252.73 MWh
päikeseenergiat, mis katab 105 kodu aastase elektrivajaduse.
Loe lähemalt +

Ain Kivisaar

CEO

Tel +372 619 1830
Mob +372 516 1287
ain.kivisaar@metro.ee

x

Mart Habakuk

Partner
Tel +372 619 1830
Mob +372 5621 1264
mart.habakuk@metro.ee

x

Sulo Nigul

Partner
Tel +372 619 1830
Mob +372 501 3211
sulo.nigul@metro.ee

x

Rain Pärn

Partner

Tel +372 619 1830
Mob +372 5309 6938
rain.parn@metro.ee

x

Marika Jõeleht

Finantsjuht
Tel +372 619 1830
marika.joeleht@metro.ee

x

Riin Vähk

Analüütik
Tel +372 619 1830
riin.vahk@metro.ee

x

Katrin Karemäe

Jurist

Tel +372 619 1830
katrin.karemae@metro.ee

x

Koit Tuulik

Projektijuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 5300 9015
koit.tuulik@metro.ee

x

Reijo Kerdmann

Projektijuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 5305 7112
reijo.kerdmann@metro.ee

x

Urmas Uibomäe

Turundusjuht

Tel +372 619 1830

Mob + 372 566 80 111
urmas@metro.ee

 

 

x

Madis Brjantsev

Müügiesindaja

Kiikri 2 müügiinfo: 600 22 33

Meerhof 2.0 müügiinfo: 600 30 60

Toom-Kuninga 15 müügiinfo: 6005646

Mob +372 5666 7725

madis@metro.ee

 

 

x

Herdis Pärn

Müügiesindaja

Kiikri 2 müügiinfo: 600 22 33

Meerhof 2.0 müügiinfo: 600 30 60

Toom-Kuninga 15 müügiinfo: 600 56 46

Mob: + 372 513 48 76

herdis.parn@metro.ee

x

Gerda Pikkur

Projektiinsener
Tel +372 619 1830
Mob +372 5551 9054
gerda.pikkur@metro.ee

x

Maris Malm

Raamatupidaja
Tel +372 619 1830
maris.malm@metro.ee

x

Brigitta Saarniit

Assistent
Tel +372 619 1830
Mob +372 5625 0969
brigitta.saarniit@metro.ee

x

Marju Pärn

Raamatupidamise assistent

Marju.parn@metro.ee

x