×

Päikeseenergia Tootmine

Täna
0 kWh
Jooksev kuu
0.2 MWh
Kokku
253.11 MWh

Välditud CO2

Täna
0 kg
Jooksev kuu
0.19 tonni
Kokku
232.86 tonni

Toodetud päikeseenergia


Metro Capitali arendatud hooned on energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja ökonoomsed.

Oleme tootnud
253.11 MWh
päikeseenergiat, mis katab 105 kodu aastase elektrivajaduse.
Loe lähemalt +

Meist

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna ja teiste Euroopa linnade elamuarendusse juba üle kümne aasta.

Finantseerime oma arendusprojekte koostöös pikaajaliste partneritega, kelle puhul on tagatud projektide edukas lõpuleviimine ja tähtaegade täitmine ka turbulentses majanduskeskkonnas.

Me planeerime oma arendusi nii, et ka kauges tulevikus võiksime nende üle uhkust tunda. See tähendab investeerimist keskkonna­säästlikkusse ehitusse, taastuvenergia kasutamist ja loodussõbralike materjalide valikut.

Teame, et asukohast ei ole midagi tähtsamat. Seetõttu valime oma arendusi piirkondadesse, millel näeme kõrget potentsiaali mitte ainult täna, vaid ka tulevikus.

Kuid me armastame ka väljakutseid. Valime unikaalseid asukohti, mis pakuvad põnevust nii arendajale, arhitektile kui insenerile. Seetõttu leiad meie arendusi erinevatest paikadest üle Tallinna. Kalamajast Piritani ja Kadriorust Vanalinnani.

“Meie eesmärk on luua elukeskkond, kus tulevastel elanikel on tõeliselt hea elada.”

Oleme viimase paari aastaga rajanud Tallinnasse enam kui 400 uut korterit ja andnud klientidele üle enam kui 50 000m2 põrandapinda. See teeb meid üheks suurimaks tegijaks uute korterite arendus- ja

müügiturul.

Meie arenduste portfoolios on nii modernsust kui ajaloolist kombineeriv Metro Plaza ärihoone, eksklusiivne Meerhofi Kvartal, uhke Pirita Rannahoone ja Lillepaviljon ning mereäärne Tivoli elamurajoon. Nüüd on meie saavutuste pikka nimekirja lisandunud ka imekaunid Kiikri Residentsid.