×

Päikeseenergia Tootmine

Täna
323 kWh
Jooksev kuu
23.85 MWh
Kokku
335.85 MWh

Välditud CO2

Täna
297 kg
Jooksev kuu
21.94 tonni
Kokku
308.98 tonni

Toodetud päikeseenergia


Metro Capitali arendatud hooned on energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja ökonoomsed.

Oleme tootnud
335.85 MWh
päikeseenergiat, mis katab 140 kodu aastase elektrivajaduse.
Loe lähemalt +

Meist

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna ja teiste Euroopa linnade elamuarendusse juba üle kümne aasta.

  • Finantseerime oma arendusprojekte koostöös pikaajaliste partneritega, kelle puhul on projektide edukas lõpuleviimine ja tähtaegade täitmine tagatud ka turbulentses majanduskeskkonnas.
  • Planeerime oma arendusi nii, et ka kauges tulevikus võiksime nende üle uhkust tunda. See tähendab investeerimist keskkonna­säästlikku ehitusse, taastuvenergia kasutamist ja loodussõbralike materjalide valikut.
  • Teame, et asukohast midagi tähtsamat ei ole. Seetõttu valime oma arendusi piirkondadesse, millel näeme kõrget potentsiaali mitte ainult täna, vaid ka tulevikus.
  • Kuid me armastame ka väljakutseid. Valime unikaalseid asukohti, mis pakuvad põnevust nii arendajale, arhitektile kui insenerile. Seetõttu leiad meie arendusi erinevatest paikadest üle Tallinna, Kalamajast Piritani ja Kadriorust Vanalinnani.

“Meie eesmärk on luua elukeskkond, kus tulevastel elanikel on tõeliselt hea elada.”

Oleme viimase paari aastaga rajanud Tallinnasse rohkem kui 400 uut korterit ja andnud klientidele üle 50 000m2 põrandapinda -seetõttu oleme üks suurimaid kinnisvaraarendajaid Tallinnas.

Meie arenduste portfoolios on näiteks nii modernset kui ajaloolist kombineeriv Metro Plaza ärihoone, eksklusiivne Meerhofi Kvartal, uhke Pirita Rannahoone ja Lillepaviljon ning mereäärne Tivoli elamurajoon. Nüüd on meie saavutuste pikka nimekirja lisandunud ka imekaunid Kiikri Residentsid ja 2020. aastal valmivad uued Toom-Kuninga korterelamud.