Vali elustiilile vastav uus kodu

Müüa viimased 3- ja 4-toalised korterid koos maa-aluse parkimiskoha või kvaliteetse köögimööbliga!

Tivoli elurajoon asub Kadrioru pargi vahetus läheduses, Tallinna lahe kaldal. Elurajooni kuulub viis maja, millest neli on valminud. Saadaval on viimased  3-4-toalisi perekorterid Kiikri 3 majas. Lisainfot valminud korterite ja siseviimistluspakettide kohta saab Metro Capitali müügimeeskonnalt.

Kui soovite leida tõeliselt kaasaegset kodu ja elada piirkonnas, kus on tõeline kogukonna tunne, on Tivoli just õige valik.

Tivoli arhitektuur vastab ka kõige nõudlikumale maitsele, on praktiline ning sobib hästi Kadrioru stilistikaga. Metro Capitali jaoks oli projekteerimise käigus väga oluline, et kogu projekt oleks täiuslikult läbi mõeldud. Arvestaks iga korteri asukoha, aknast avaneva vaadet ja päikese liikumisega. Samuti kasutame koostööpartneritena ainult oma ala tippfirmasid.

Tivoli majad on viiekorruselised ning majade juurde kuulub soe maa-alune parkla.  Klientide personaalsust arvesse võttes on kõigis majades erineva planeeringuga kortereid. Lisaks on kõigis korterites kaugkeskküte baasil vesipõrandaküte, autonoomne soojustagastusega sundventilatsioon ja  targa maja lahendus, mis võimaldab kütet, jahutust, ventilatsiooni ja muid seadmeid mobiilselt juhtida. Samuti paigaldab Metro Capital maja katustele elektripaneelid, millest toodetavat rohelist elektrienergiat on tulevastel elanikel võimalik soetada.

2017 aasta teises pooles alustab Tallinna linn Tivoli elurajooni naabruses Reidi tee ehitust. Vahetult Tallinna lahe ääres paiknema hakkav uus tee ühendab kesklinna Pirita teega. Samuti ehitatakse  pikemaks Pirita rannapromenaad ja kergliiklustee ning korrastatakse hetkel üpris nukras seisukorras olev mereäärne ala. Esinduslik graniitkivist jalakäijate promenaad tuleb viie meetri laiune ning see ehitatakse välja koos pinkide, valgustuse ja turvaliste ülekäiguradadega juba 2018 aastal. Vahetult Tivoli elurajooni ette rajatakse promenaadi osana kaldast ligi 20 meetri kaugusel paikneva 35-meetrise purjelaeva vraki ümber merre vaatesild, luues nii uus ja meeldejääv mereäärne vaateatraktsioon.

Reidi teega koos loodav promenaad võimaldab teha mõnusaid suviseid jalutuskäike kuni Pirita TOP-ini. Lisaks pakub Reidi tee Tivoli elanikele suurepäraseid sportimisvõimalusi. Tulevikus on võimalik mööda kergliiklusteed jalgrataste või rulluiskudega sõita mitmeid kilomeetreid ning samuti tagab see mugavama pääsu nii kesklinna kui Kalamaja piirkonda. Kuna Tivoli uuselamud jäävad kvartali vaiksesse sisekülge ja Reidi tee kaugus Tivoli esimestest majadest on ca. 100 meetrit, siis ei tohiks uus tee elanike rahu häirida.

Lisasime kodulehe galeriisse eskiisi Reidi tee paiknemisest Tivoli elurajooni suhtes.

Kui Teil tekkis lisaküsimusi seoses Tivoli korterite või Reidi teega, siis võtke kindlasti ühendust Metro Capitali müügimeeskonnaga.

Kvaliteetne elukeskkond

Tivoli korterelamud asuvad Kadriorus otse mere ääres, piirkonnas kus asus aastaid linnarahva lemmikuks kujunenud Tivoli lõbustuspark. Looduskaunisse keskkonda sulanduvad Tivoli kodud paiknevad liiklusmürast eemal, suure ja ilusa Kadrioru pargi kõrval. Majade vahel ei ole liiklust, vaid roheala ja laste mänguväljakud. Mereäärne promenaad, lasteaiad, koolid ning maitseelamusi pakkuvad kohvikud ja restoranid jäävad jalutuskäigu kaugusele. Tivoli sobib suurepäraselt nii lastega peredele kui kiire elutempoga inimestele. Läheduses paikevad jooksu-ja rulluisurajad pakuvad väga mõnusaid sportimisvõimalusi. Või kui on soov teha romantiline jalutuskäik, siis sobib selleks suurepäraselt läheduses asuv Pirita promenaad.

Kui otsite endale kodu, kus oleks perel hea ja turvaline elada, siis on Tivoli elurajoon õige valik.

Tivoli kaart