×

Päikeseenergia Tootmine

Täna
10 kWh
Jooksev kuu
0.01 MWh
Kokku
1220 MWh

Välditud CO2

Täna
10 kg
Jooksev kuu
0.01 tonni
Kokku
1122.4 tonni

Toodetud päikeseenergia


Metro Capitali arendatud hooned on energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja ökonoomsed.

Oleme tootnud
1220 MWh
päikeseenergiat, mis katab 508 kodu aastase elektrivajaduse.
Loe lähemalt +

Ain Kivisaar

Tegevjuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 516 1287
ain.kivisaar@metro.ee

x

Mart Habakuk

Partner
Tel +372 619 1830
Mob +372 5621 1264
mart.habakuk@metro.ee

x

Sulo Nigul

Partner
Tel +372 619 1830
Mob +372 501 3211
sulo.nigul@metro.ee

x

Marika Jõeleht

Finantsjuht
Tel +372 619 1830
marika.joeleht@metro.ee

x

Katrin Karemäe

Jurist

Tel +372 619 1830
katrin.karemae@metro.ee

x

Reijo Kerdmann

Projektijuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 5305 7112
reijo.kerdmann@metro.ee

x

Koit Tuulik

Projektijuht
Tel +372 619 1830
Mob +372 5300 9015
koit.tuulik@metro.ee

x

Mait Allas

Projektijuhi abi

tel: +372 5865 2987

mait.allas@metro.ee

 

x

Madis Brjantsev

Müük, uued projektid, turundus

Kiikri 6 müügiinfo: 600 22 33

Toom-Kuninga 15 müügiinfo: 6005646

Mob +372 5666 7725

madis@metro.ee

 

 

x

Annette Karp

Müügi- ja turundusassistent

Meediapäringud

E-mail: annette.karp@metro.ee

Mob: +372 5800 5783

x

Marju Pärn

Raamatupidaja

Tel: 6191830

marju.parn@metro.ee

 

 

x

Herdis Pärn

Turundus, kommunikatsioon, müük

 

Lapsehoolduspuhkusel

x